Hakkımızda

Sektörel bilgi ve birikimini 2003 yılında yurtdışında başlatan Vennera Tekstil, 2014 yılında kurulmuştur. 2016 yılında Türkiye’de üretim yapmak üzere fabrikasını kurmuştur.

2014'te kurulmuştur.Vennera Tekstil

Dijital baskı tekstil endüstrisinin en çok tercih edilen yöntemi haline geldi. Dijital baskı teknolojisindeki gelişmeler tekstil sektöründe yaratıcılığa da ciddi katkı ve hız sağlamıştır.

Müşterilerimizin taleplerine hızlı dönüşler sağlayabilmek amacıyla, VENNERA TEKSTİL dijital baskı makine parkurunu genişletip reaktif baskı ve süblime baskı dışında asit baskı ile sektörel gücünü artırmıştır.

Vennera Tekstil dijital baskı departmanında asit boyar maddeleri ile poliamid ve ipek kalitelere yüksek çözünürlükte asit baskı yapabilmektedir. Fason kumaş baskı hizmetimiz ile desenlerinizi poliamid ve ipek kumaş larınıza basabilir, yada poliamid kumaş ve ipek kumaş baskılı hazır koleksiyonumuzu sizlere sunabiliriz.

Tasarım ekibimiz ile müşterilerimizden gelen numuneler üzerinde 2-3 günlük bir çalışma ile numunelemdirme yaparak çok hızlı geri dönüş yapabilmekteyiz. Bu özelliğimiz tercih edilmemizdeki en büyük avantaj diyebiliriz.

Mayo sektörü içerisinde büyük ölçüde takdir ve beğeni ile partnerliğimizi devam ettiren müşterilerimizin ; hız – kalite – fiyat taleplerini her zaman ve devamlı olarak karşılamak çok önemli misyonumuz olmuştur.

Mayo , aktif giyim ve iç çamaşırı için üretilmiş dijital baskılı koleksiyonumuz ile yine yurtiçinde bir çok firmaya hizmet vermekteyiz. Yurtdışında ise sürekli katılımcısı olduğumuz interfiliere mayo ve iç giyim fuarlarında koleyksiyonlarımızı hem satıyor hem fason asit baskı hizmeti veriyoruz.
Yüksek kalite çözgülü örme ve yuvarlak örme farklı gramaj ve genişliklerde çeşitli ithal ve yerli poliamid kumaşlar kullanmaktayız.

Poliamid kumaşa asit baskı da önemli kriterlerimiz ; renk canlılığı , tuşe , ve tabiki en önemlisi haslık ile ilgili standartlardır.

Asit baskı sonrası haslıklar ile ilgili testleri hem bünyemizde hem intertek gibi test kurumlarında periyodik olarak yapmaktayız.

İpek kumaş üzerine asit baskı işleminde yine aynı kriterler dışında çok önemli bir konu olan gönye; yani atkı çözgü düzlüğü bozulmadan düz bir ürün elde etmek bizim için yılların tecrübesinin getirdiği avantaj.

Whatsapp İletişim